Характеристики
| Вид лаптоп | Workstation |
|---|---|
| Подходящ за | За професионалисти |
| Цвят | Сив |
| Серия | Pro Max 16 Plus MB16250 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285HX (24-ядрен, 24-нишков, 2.10- 5.50GHz, 40MB Кеш) |
| Оперативна памет | 64GB (2x 32768MB) - DDR5, 6400MHz |
| Видео карта | NVIDIA RTX PRO 3000 (12GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), 120Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4 |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000/2500 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.55 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
HP ZBook Fury 18 G1i
- Intel Core Ultra 9 285HX
- NVIDIA RTX PRO 2000
- от 64GB до 128GB DDR5
Цена:
ПЦД: 4239€ (-16%)3525 €
6894.33 лв. Виж всички продукти с марка HP -
ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5031W
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 2TB SSD NVMe до 4TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 4249€ (-15%)3599 €
7039.06 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5029W
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 3749 €
7332.43 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
HP ZBook Fury 18 G1i
- Intel Core Ultra 9 285HX
- NVIDIA RTX PRO 3000
- от 64GB до 128GB DDR5
Цена:
ПЦД: 6499€ (-29%)4599 €
8994.90 лв. Виж всички продукти с марка HP
Серия Pro Max 16 Plus MB16250
|
|
Dell Pro Max 16 Plus MB16250 | 5189€ |
