Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сребрист |
| Серия | 16 Premium DA16250 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265H (16-ядрен, 16-нишков, 1.70- 5.30GHz, 24MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 7467MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics (споделена памет) |
| Памет | 1TB SSD NVMe |
| Екран | 16.3-инчов (41.40 см.) - 1920x1200 (WUXGA), 120Hz IPS матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 3x Thunderbolt 4 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.06 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5x
Цена: 2889 €
5650.41 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5x
Цена: 2879 €
5630.86 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия 16 Premium DA16250
|
|
Dell 16 Premium DA16250 | 3099€ |
Dell 16 Premium DA16250 | 3179€ | |
Dell 16 Premium DA16250 | 3239€ | |
Dell 16 Premium DA16250 | 3469€ | |
Dell 16 Premium DA16250 | 3639€ | |
Dell 16 Premium DA16250 | 3939€ |
