Подходящи свързани продукти
-
ASUS ROG Keris
Цена: 43 €
84.10 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Gladius III
Цена:
ПЦД: 99€ (-20%)79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Harpe Ace Mini, Black
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Editi...
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Logitech G102 LIGHTSYNC White
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G
-
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL, ...
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G515 TKL Black US Inter...
Цена: 105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G PRO X TKL, US, Black
Цена:
ПЦД: 229€ (-27%)165 €
322.71 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G PRO X TKL, US, White
Цена:
ПЦД: 229€ (-26%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G413 SE Mechanical Gami...
Цена:
ПЦД: 89€ (-33%)59 €
115.39 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G915 X LIGHTSPEED, Blac...
Цена: 209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G
-
Hama „Wave“, 15.6
Цена: 11 €
21.51 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
DeepCool U-PAL
Цена: 17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка DeepCool -
Canyon NS02 CNE-HNS02
Цена: 9 €
17.60 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon NS03 CNE-HNS03
Цена: 12 €
23.47 лв. Виж всички продукти с марка Canyon
-
256GB Silicon Power PC60
Цена: 61 €
119.31 лв. Виж всички продукти с марка Silicon Power -
1TB Kingston XS1000 SSD Black
Цена: 219 €
428.33 лв. Виж всички продукти с марка Kingston
-
ASUS EOS 2 SHOULDER BAG
Цена: 28 €
54.76 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Genesis Pallad 420 Black
Цена:
ПЦД: 39€ (-10%)35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Tellur Nomad 15.6", сива
Цена: 14 €
27.38 лв. Виж всички продукти с марка Tellur -
Hama Genua 15.6", в сиво
Цена: 12 €
23.47 лв. Виж всички продукти с марка Hama
-
ASUS ROG Strix Edge
Цена: 30 €
58.68 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Logitech G640
Цена: 35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
COUGAR Neon
Цена:
ПЦД: 30€ (-50%)15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка COUGAR -
Logitech G240 Cloth Gaming Mouse...
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G
-
ASUS VY279HGR
Цена: 119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
Стабилна производителност, по-голям успех.
Производителност
Сериозни спецификации за игри
Енергия от ново поколение
RTX™ 5070
Optimus
*Exact performance varies with SKU
ЗНАЧИТЕЛНИ РЕЗУЛТАТИ
Помощта е винаги на разположение
РАЗШИРЕТЕ СВОЯТА СИЛА
Дизайн
Изцяло нов дизайн
Дизайнът на пантата с 180° ъгъл ви позволява да намерите идеалния ъгъл, независимо как използвате F16.
Алуминиевият капак, декориран с дискретно лого на TUF Gaming, ви позволява да останете незабелязани, когато сте навън.
Заден вентилационен отвор с пълна ширина поддържа оптимален въздушен поток и освобождава лявата и дясната страна на машината за свързване на I/O портове.
С дебелина от само 17,9 мм в най-тънката си част, TUF Gaming F16 лесно се побира в чантата ви, без да заема много място.
Издръжливост
ВОЕННА ЗДРАВИНА
Охлаждане
Запази хладнокръвие
0db Амбиентно охлаждане
Термотръби с пълна ширина
Радиатор с пълна ширина
Inward airflow 2.0
Вентилатори Arc Flow от 2-ро поколение
Дисплей
НИКОГА НЕ ПРОПУСКАЙ МОМЕНТА
контрол
СВЕТЪТ В ТВОИТЕ РЪЦЕ
*Tested by ASUS lab,
results may differ under different testing scenarios.
1080P IR камера
FHD IR камера с поддръжка на Windows Hello, която ви заснема точно такъв, какъвто сте, и ви позволява бързо и сигурно да отключите устройството си само с усмивка.
По-голям тъчпад
По-голям тъчпад с честота на отчитане 240 Hz и до 17% подобрение на латентността.
Ключ за Copilot
Copilot в Windows
1,7 мм ход
Клавиатура, подобна на тази на настолен компютър, с ход на клавишите 1,7 mm, съчетана с голям тъчпад, осигурява удобство и удовлетворение при работа.
Клавиши със стрелки в пълен размер
Въоръжете се с клавиатура в стил настолен компютър, оптимизирана за игри.
Свързаност
SAFE PORT IN A STORM
Gsync and Power Delivery 3.0(input: 20V/5A) support
* Спецификациите могат да варират в зависимост от конфигурацията.
Преносимост
ИЗДРЪЖЛИВОСТ
Аудио
ЧУЙТЕ ВСИЧКО
Софтуер
УЛТИМАТНИЯТ КОМАНДЕН ЦЕНТЪР
Открийте следващата си любима игра
1Прилагат се условия и изключения. Каталогът с игри варира във времето, според региона и устройството. Отменете абонамента по всяко време, за да спрете бъдещи такси. Xbox Cloud Gaming (бета): изисква поддържана игра и може да изисква поддържан Bluetooth контролер (всеки се продава отделно). Избрани региони и устройства. Прилагат се ограничения за стрийминг, наличността на сървъра и времето за изчакване могат да варират. Изисква интернет, прилагат се такси на интернет доставчика. xbox.com/gamepass и https://www.ea.com/eaplay/terms
Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | TUF Gaming F16 FX608 (2025) |
| Процесор | Intel Core i7-14650HX (16-ядрен, 24-нишков, 2.20 - 5.20GHz, 30MB Кеш) |
| Оперативна памет |
|
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5070 (8GB GDDR7) |
| Памет |
|
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 165Hz IPS матов |
| Оптично устройство |
|
| Usb type-c | 1x Thunderbolt 4, 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 3x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия |
|
| Тегло | 2.20 кг. |
| Операционна система |
|
| Антивирусна |
|
| Usb хъб |
|
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма |
|
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
