ROG STRIX SCAR 18
Ускорена победа.


ЖАЖДАТА ЗА СКОРОСТ


ПРЕЦИЗНО ПРЕВЪЗХОДСТВО


ПОБЕДА С МАЙСТОРСТВО
Най-доброто от най-доброто
Върховна мощ



Доминираща мощ

Ново поколение графична мощ
Лаптопи от серията GeForce RTX 50
Върховна скорост. Превъзходни визуални ефекти.
Отзивчивост за спечелване на играта
Графики, отговарящи на действителността
Вашият върховен пит-стоп
Победа с майсторство
AURA по цялата обиколка
AniMe Vision
Прецизен дизайн
Режим Stealth
Готови за атака
Звук на професионално ниво


Целодневна издръжливост
Всички мрежови връзки
Изключителен набор I/O портове
Пълно оборудване
Открийте следващата си любима игра
Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | ROG Strix SCAR 18 G835 (2025) |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX (24-ядрен, 24-нишков, 2.10- 5.40GHz, 40MB Кеш) |
| Оперативна памет | 64GB (2x 32768MB) - DDR5, 5600MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5080 (16GB GDDR7) |
| Памет | 2TB SSD NVMe |
| Екран | |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 5 |
| Usb type-a | 3x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Свързаност | LAN 10/100/1000/2500 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 3.48 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
MSI Stealth A16 AI+ A3XWHG
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- 32GB LPDDR5X
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 3607€ (-6%)3369 €
6589.22 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Gigabyte AORUS MASTER 16 BYH
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 3134 €
6129.59 лв. Виж всички продукти с марка Gigabyte -
ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CR-QR...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- 32GB LPDDR5X
- 1TB SSD NVMe
Цена: 3337 €
6526.63 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5031W
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 2TB SSD NVMe до 4TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 4249€ (-15%)3599 €
7039.06 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix G16 G615LW-S5029W
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 3749 €
7332.43 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CW-QR...
- 32GB LPDDR5X
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 4609€ (-9%)4179 €
8173.44 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
HP ZBook Fury 18 G1i
- Intel Core Ultra 9 285HX
- NVIDIA RTX PRO 3000
- от 64GB до 128GB DDR5
Цена:
ПЦД: 6499€ (-29%)4599 €
8994.90 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI Vector 17 HX AI A2XWJG
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5090
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 4599 €
8994.90 лв. Виж всички продукти с марка MSI
Серия ROG Strix SCAR 18 G835 (2025)
|
|
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA077W | 4899€ |
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA124X | 5199€ |



