Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | ROG Strix SCAR 16 G635 (2025) |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX (24-ядрен, 24-нишков, 2.10- 5.40GHz, 40MB Кеш) |
| Оперативна памет | 64GB (2x 32768MB) - DDR5, 5600MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5090 (24GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 240Hz Mini LED матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 5 |
| Usb type-a | 3x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000/2500 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.85 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA...
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- 64GB DDR5
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 5117€ (-218€)4899 €
9581.65 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Zephyrus G16 GU605CW-QR...
- 32GB LPDDR5X
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 4609€ (-9%)4179 €
8173.44 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Acer Predator Helios 18 AI (PH18...
- NVIDIA GeForce RTX 5080
- 192GB DDR5
- 5TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 5299€ (-13%)4599 €
8994.90 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
HP ZBook Fury 18 G1i
- Intel Core Ultra 9 285HX
- NVIDIA RTX PRO 3000
- от 64GB до 128GB DDR5
Цена:
ПЦД: 6499€ (-29%)4599 €
8994.90 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI Vector 17 HX AI A2XWJG
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5090
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 4599 €
8994.90 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
MSI Vector 17 HX AI A2XWJG - MAXOUT
- MAXOUT модел
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5090
Цена:
ПЦД: 5368€ (-10%)4829 €
9444.74 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LX-SA...
- 64GB DDR5
- 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 5600€ (-7%)5199 €
10168.40 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5090
- 64GB DDR5
Цена: 6247 €
12218.11 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
Серия ROG Strix SCAR 16 G635 (2025)
|
|
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW103X | 5839€ |
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-RW103X - MAXOUT | 6247€ |
