Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | За професионалисти |
| Цвят | Сив |
| Серия | Swift X SFX14-71G |
| Процесор | Intel Core i7-13700H (14-ядрен, 20-нишков, до 5.00GHz, 24MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5 |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 4050 (6GB GDDR6) |
| Памет | |
| Екран | |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (USB4) |
| Usb type-a | 1x USB 3.1, 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.1 |
| Батерия | 76Wh |
| Тегло | 1.55 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
MSI Prestige 13 AI Evo A1MG
- Intel Core Ultra 5 125H
- Intel Arc Graphics
- 16GB LPDDR5
Цена: 1119 €
2188.58 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo LOQ 15" Essential Gen 10
- AMD Ryzen™ 5 7535HS
- NVIDIA GeForce RTX 3050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1109€ (-8%)1019 €
1993.00 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Yoga Slim 7 14" Gen 10
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5x
Цена:
ПЦД: 1378€ (-6%)1289 €
2521.07 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Legion 5 15" Gen 10
- Intel Core i7-14700HX
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1499€ (-5%)1419 €
2775.33 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия Swift X SFX14-71G
|
|
Acer Swift X (SFX14-71G) | 1129€ |
