Характеристики
| Вид лаптоп | Ultrabook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сребрист |
| Серия | Swift Go SFG14-73 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 125U (12-ядрен, 14-нишков, 1.30- 4.30GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 6400MHz |
| Видео карта | Intel Graphics (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 2240x1400 (2.2K), IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.30 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo IdeaPad Slim 5 16" Gen 10
- Intel Core i5-13420H
- Intel UHD Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 715 €
1398.42 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo IdeaPad Slim 3 14" Gen 10
- Intel Core i5-13420H
- Intel UHD Graphics
- от 24GB до 40GB DDR5
Цена: 708 €
1384.73 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
HP Probook 440 G11
- Intel Core Ultra 5 125U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 815€ (-6%)759 €
1484.48 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Lenovo ThinkBook 14 G8
- Intel Core Ultra 5 225U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 795 €
1554.89 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo IdeaPad Slim 3 14" Gen 10
- Intel Core i7-13620H
- Intel UHD Graphics
- от 24GB до 40GB DDR5
Цена: 883 €
1727.00 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия Swift Go SFG14-73
|
|
Acer Swift Go (SFG14-73) | 765€ |
Acer Swift Go 14 OLED (SFG14-73) | 849€ |
