Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Predator Triton 14 AI (PT14-52T) |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V (8-ядрен, 8-нишков, 3.30 - 5.10GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5070 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 14.5-инчов (36.83 см.) - 2880x1800 (2.8K), 120Hz OLED сензорен |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 2x USB 3.1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Допълнителни функции | Active Stylus Pen |
| Клавиатура | |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.60 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo Legion 7 16" Gen 10
- Intel Core Ultra 7 255HX
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2188€ (-5%)2069 €
4046.63 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Legion 5 15" Gen 10 - MAXOUT
- AMD Ryzen™ AI 7 350
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2099€ (-5%)1989 €
3890.16 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
HP Omen Max 16-ak0069nn
- AMD Ryzen™ AI 9 HX 375
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2299€ (-15%)1949 €
3811.93 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP Omen Max 16-ak0071nn
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2095€ (-6%)1949 €
3811.93 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP Omen Max 16-ak0071nn - MAXOUT
- AMD Ryzen™ AI 7 350
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2285€ (-12%)1999 €
3909.72 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP Omen Max 16-ak0064nn
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2605€ (-13%)2249 €
4398.68 лв. Виж всички продукти с марка HP -
HP Omen Max 16-ak0064nn - MAXOUT
- AMD Ryzen™ Al 7 350
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2735€ (-14%)2339 €
4574.70 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Acer Predator Triton 14 AI (PT14...
- Intel Core Ultra 9 288V
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- 32GB LPDDR5X
Цена:
ПЦД: 2779€ (-6%)2599 €
5083.22 лв. Виж всички продукти с марка Acer
Серия Predator Triton 14 AI (PT14-52T)
|
|
Acer Predator Triton 14 AI (PT14-52T) | 2499€ |
Acer Predator Triton 14 AI (PT14-52T) - MAXOUT | 2599€ |
