Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73) |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX (24-ядрен, 24-нишков, 2.10- 5.40GHz, 40MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti (12GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 240Hz IPS матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 2x USB 3.1, 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.70 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Alienware 16X Aurora AC16251
- Intel Core Ultra 7 255HX
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2249€ (-110€)2139 €
4183.54 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Alienware 16 Aurora AC16250
- Intel Core 9 270H
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 2475 €
4840.70 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5 6400MHz
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2599€ (-7%)2399 €
4692.05 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 16GB до 64GB DDR5 6400MHz
Цена:
ПЦД: 2679€ (-14%)2299 €
4496.47 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Predator Helios Neo 16 AI (...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5 6400MHz
Цена:
ПЦД: 2729€ (-10%)2449 €
4789.85 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Alienware 16X Aurora AC16251
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 2949€ (-5%)2799 €
5474.39 лв. Виж всички продукти с марка Alienware -
ASUS ROG Strix G16 G614PR-RV022W
- AMD Ryzen™ 9 7940HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 2571 €
5028.46 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Alienware 16X Aurora AC16251 - M...
- Intel Core Ultra 9 275HX
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 3099€ (-6%)2899 €
5669.97 лв. Виж всички продукти с марка Alienware
