Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Nitro V 16 (ANV16-72) |
| Процесор | Intel Core 7 240H (10-ядрен, 16-нишков, до 5.20GHz, 24MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), 180Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.1, 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.0 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.2 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.40 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 512GB SSD NVMe до 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1300€ (-13%)1119 €
2188.58 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-RV013
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1479€ (-12%)1299 €
2540.63 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Acer Nitro V 16 (ANV16-72)
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1539€ (-11%)1369 €
2677.54 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61)
- AMD Ryzen™ Al 7 350
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1529€ (-13%)1329 €
2599.31 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV015
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1749€ (-20%)1399 €
2736.22 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV01...
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 8TB (2x 4TB SSD NVMe RAID0)
Цена:
ПЦД: 1829€ (-19%)1469 €
2873.12 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
