Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Умерен Гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Nitro V 16 AI (ANV16-61) |
| Процесор | AMD Ryzen™ Al 7 350 (8-ядрен, 16-нишков, 2.00 - 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5050 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), 180Hz IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB 4 |
| Usb type-a | 2x USB 3.1, 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | до 10 часа живот по данни на производител в standby |
| Тегло | 2.43 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Да |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo LOQ 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 7 250
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1325€ (-7%)1229 €
2403.72 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Acer Nitro V 16 (ANV16-72)
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1379€ (-7%)1269 €
2481.96 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
MSI Cyborg 15 B2RWFKG
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 512GB SSD NVMe до 2TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1300€ (-13%)1119 €
2188.58 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
ASUS TUF Gaming A16 FA608UH-RV013
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1479€ (-12%)1299 €
2540.63 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Acer Nitro V 16 (ANV16-72)
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1539€ (-11%)1369 €
2677.54 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Lenovo LOQ 15" Gen 10
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 512GB SSD NVMe до 2512GB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1428€ (-59€)1369 €
2677.54 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV015
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1749€ (-20%)1399 €
2736.22 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-RV01...
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 16GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 8TB (2x 4TB SSD NVMe RAID0)
Цена:
ПЦД: 1829€ (-19%)1469 €
2873.12 лв. Виж всички продукти с марка ASUS
Серия Nitro V 16 AI (ANV16-61)
|
|
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) | 1329€ |
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) | 1649€ | |
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) - MAXOUT | 1689€ | |
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) | 1749€ | |
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-61) - MAXOUT | 1799€ |
