Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Умерен Гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Nitro V 15 (ANV15-41) |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7735HS (8-ядрен, 16-нишков, 3.20 - 4.75GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 3050 (6GB GDDR6) |
| Памет | |
| Екран | 15.6-инчов (39.62 см.) - 1920x1080 (Full HD), 144Hz IPS матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 3x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.2 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.10 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Acer Nitro V 15 (ANV15-41)
- AMD Ryzen™ 7 7735HS
- NVIDIA GeForce RTX 3050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 969€ (-13%)839 €
1640.95 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Nitro V 15 (ANV15-41) - MAXOUT
- MAXOUT модел
- AMD Ryzen™ 7 7735HS
- NVIDIA GeForce RTX 3050
Цена:
ПЦД: 1039€ (-14%)889 €
1738.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Lenovo LOQ 15" Gen 9
- Intel Core i5-12450HX
- NVIDIA GeForce RTX 3050
- от 24GB до 64GB DDR5
Цена: 883 €
1727.00 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Acer Nitro V 15 (ANV15-41) - MAXOUT
- MAXOUT модел
- AMD Ryzen™ 7 7735HS
- NVIDIA GeForce RTX 3050
Цена:
ПЦД: 1189€ (-10%)1069 €
2090.79 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
MSI Cyborg 15 A13UDXK
- Intel Core i7-13620H
- NVIDIA GeForce RTX 3050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 989€ (-7%)919 €
1797.41 лв. Виж всички продукти с марка MSI
Серия Nitro V 15 (ANV15-41)
|
|
Acer Nitro V 15 (ANV15-41) | 999€ |
Acer Nitro V 15 (ANV15-41) | 839€ | |
Acer Nitro V 15 (ANV15-41) - MAXOUT | 889€ | |
Acer Nitro V 15 (ANV15-41) - MAXOUT | 1069€ |
