Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | Aspire 14 A14-52M |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V (8-ядрен, 8-нишков, 2.20- 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 140V (споделена памет) |
| Памет | |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 1920x1200 (WUXGA), OLED гланцов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.40 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Acer Aspire 14 (A14-52M)
- Intel Core Ultra 7 256V
- Intel Arc Graphics 140V
- 16GB LPDDR5X
Цена: 935 €
1828.71 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
HP EliteBook 660 G11
- Intel Core Ultra 7 155U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1225€ (-20%)969 €
1895.21 лв. Виж всички продукти с марка HP -
MSI Prestige 13 AI Evo A1MG
- Intel Core Ultra 5 125H
- Intel Arc Graphics
- 16GB LPDDR5
Цена: 1123 €
2196.41 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo ThinkBook 14 G7
- Intel Core Ultra 5 125U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1064€ (-6%)999 €
1953.88 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
HP EliteBook 660 G11
- Intel Core Ultra 7 155U
- Intel Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1275€ (-14%)1089 €
2129.91 лв. Виж всички продукти с марка HP
Серия Aspire 14 A14-52M
|
|
Acer Aspire 14 (A14-52M) | 899€ |
Acer Aspire 14 (A14-52M) | 659€ | |
Acer Aspire 14 (A14-52M) | 935€ |
