Характеристики
| Серия | GH-2140 OX |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 – 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 16 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Осветление: RGB, Контрол на звука, |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 2 x 3.5 мм + USB (само за RGB осветление) + 4-пинов адаптер |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, PS4, PS5, XBOX, MAC, 3.5 мм |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия GH-2140 OX
|
|
White Shark GH-2140 OX | 29€ |
