Характеристики
| Серия | GXT 415BM Zirox |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Двуцветни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Честотен обхват | 20 - 20.000 Hz |
| Драйвъри | 50 мм |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Android Chrome OS iOS Linux MacOS Windows, Nintendo Switch Nintendo Switch Lite PS4 PS5 Xbox One X Xbox Series S Xbox Series X Xbox One S |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия GXT 415BM Zirox
|
|
Trust GXT 415BM Zirox | 25€ |
