Характеристики
| Серия | Voice 420 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 150Hz - 10MHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Допълнителни функции | Управление на силата на звука ,Бутон за изключване на звука на микрофона,Бутон за приемане/приключване на повикване, Микрофон с шумопотискане, |
| Дължина на кабел | 2.10 метра |
| Интерфейс | USB порт, Type-C , 3,5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Redragon Minos H210-BK
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Redragon -
HP Wired USB-A Stereo Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 32 €
62.59 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Tellur Voice 510N
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 33 €
64.54 лв. Виж всички продукти с марка Tellur -
Redragon Memecoleous H112
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Redragon -
Tellur Voice 520N
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Tellur -
HyperX Cloud Stinger 2 Core, PC
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 53€ (-26%)39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка HyperX
Серия Voice 420
|
|
Tellur Voice 420 | 35€ |
