Характеристики
| Серия | Arctis Nova Pro |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 10-40 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 38 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Микрофон ClearCast Gen 2, Двупосочно шумопотискане |
| Дължина на кабел | 3,5 мм към 3.5 мм аудиокабел - от 5 полюса до 4 полюса (1,2 м); 2x USB-C към USB-A кабел ( 1,5 м) |
| Интерфейс | 2x USB-C системни връзки, 1x Line-in, 1x Line-out |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PS5 | PS4,PC, Nintendo Switch,Mac |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Apple AirPods Pro3 with MagSafe ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 290 €
567.19 лв. -
Beats Studio Buds + True Wireles...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 248 €
485.05 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
JBL Tour Pro 2, Champagne
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 250 €
488.96 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Jabra Evolve2 65 Flex, Link380a ...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 255 €
498.74 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Technics EAH-AZ80 - сребристи
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Logitech Zone Wireless 2, Teams ...
- On-Ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 329 €
643.47 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Audio-Technica ATH-TWX9
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 319 €
623.91 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica
Серия Arctis Nova Pro
|
|
SteelSeries Arctis Nova Pro | 279€ |
