Характеристики
| Серия | Arctis Nova 5 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth/wireless |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20–22,000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 36 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | ClearCast Gen 2.X - Напълно прибираща се стрела, Двупосочно шумопотискане |
| Честотен обхват на микрофона | 100-10,000 Hz @ 32kHz/16bit |
| Дължина на кабел | Удължителен кабел за USB-C към USB-A донгъл (1,5 м), кабел за зареждане от USB-C към USB-A (1,5 м) |
| Интерфейс | Bluetooth,2.4 GHz Wireless,USB-C |
| Живот на батерията | До 50 часа 2.4GHz безжична връзка или 60 часа Bluetooth |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, Mac, PS4 | PS5, Преносими устройства: Безжичен USB-C или Bluetooth,Поддържа също: Nintendo Switch, ROG Ally, Steamdeck |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
JBL Quantum 360 Wireless, Teal
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Hea...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 122€ (-10%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Hea...
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 122€ (-10%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Logitech Zone Vibe 100, rose
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Corsair HS80 RGB WIRELESS Premiu...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS80 RGB WIRELESS Premiu...
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Corsair
Серия Arctis Nova 5
|
|
SteelSeries Arctis Nova 5, White | 149€ |
