Характеристики
| Серия | Arctis 1 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20-22,000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 36 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | 360° пространствено аудио, Тип микрофон ClearCast Gen 2 - напълно прибираща се стрела, Удобни вградени контроли с колелце за сила на звука и бутон за изключване на звука на слушалките |
| Честотен обхват на микрофона | 100-10 000 Hz |
| Дължина на кабел | 3,5 мм аудиокабел до 3,5 мм аудиокабел - от 5 полюса до 4 полюса ( 1,2 м), Двоен 3,5 мм удължител ( 1,5 м) |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Genesis Toron 531, White
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 55€ (-54%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Logitech H390, ROSE
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech H390, WHITE
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Genesis Radon 800 Virtual 7.1
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 49€ (-8%)45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Logitech H540, black
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 65 €
127.13 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
ASTRO A10, Lilac
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 56 €
109.53 лв. -
Jabra EVOLVE 20 MS Duo Special E...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 66 €
129.09 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Razer BlackShark V2 X, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 66 €
129.09 лв. Виж всички продукти с марка Razer
Серия Arctis 1
|
|
SteelSeries Arctis Nova 1P, в черно | 69€ |
