Характеристики
| Серия | WH-ULT900N |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz – 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Неодимови магнити,Калъф за слушалките,Бутони: Контрол на звука, Включване/Изключване,Dolby Atmos,Multi-point технология,Зареждане чрез USB Type-C,Ambient sound режим,Сгъваеми за лесно съхранение,Кабел 3.5 мм в комплекта,Wind Noise Reduction,Bluetooth A2DP аудио стрийминг,360° Spatial Audio,Google Fast Pair,DSEE система за подобрение на звука,Автоматично паузиране при сваляне на слушалките,Dolby Head Tracking,Кабел USB към USB Type-C в комплекта, |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 1 x 3.5 мм жак, Bluetooth 5.2 |
| Обхват на безжичната връзка | 10 метра |
| Живот на батерията | (ПРИ НЕПРЕКЪСНАТО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ НА МУЗИКА) Макс. 30 ч. (вкл. NC), макс. 50 ч. (изкл. NC) (ПРИ НЕПРЕКЪСНАТИ РАЗГОВОРИ) Макс. 30 ч (вкл. NC), макс. 40 ч (изкл. NC) |
| Време за зареждане | 3.5 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Android, iOS |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Beats Flex Citrus Yellow
- In-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 110 €
215.14 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Sennheiser HDR 175 за система RS...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sony WH-ULT900N, в сиво-зелено
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 203 €
397.03 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-ULT900N, в черно
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 203 €
397.03 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Edifier WH950NB, Black
- Over ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Edifier -
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 152 €
297.29 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser ACCENTUM Plus Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 159€ (-12%)139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Motorola Moto Buds Loop, Trekkin...
- Open-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Motorola
Серия WH-ULT900N
|
|
Sony WH-ULT900N, в бяло | 204€ |
Sony WH-ULT900N, в черно | 203€ | |
Sony WH-ULT900N, в сиво-зелено | 203€ |
