Характеристики
| Серия | PLYR |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20KHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Мултиплатформена свързаност, типове връзка: Bluetooth®, USB-A, 3,5 мм AUX, двупосочен сменяем микрофон на щанга, LED индикатор за изключване на микрофона, вграден втори микрофон, Sidetone, режими на еквалайзера, бутони за управление на разговорите и мултимедията, Съвместим с безжичен предавател 2,4 GHz (включен в комплекта) |
| Дължина на кабел | 3,5 мм кабел за AUX, 5-пинов към 4-пинов (1,5 м), кабел USB-C към USB-A (1,8 м) |
| Интерфейс | Bluetooth 5.2, USB-C към USB-A, 3,5 мм |
| Живот на батерията | 24 часа |
| Време за зареждане | Бързо зареждане: 10 мин. = 4 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, Xbox, PlayStation |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Да |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия PLYR
|
|
Skullcandy PLYR Wireless, Black 24 | 139€ |
