Характеристики
| Серия | Icon |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20KHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Personal Sound от Mimi®, Google Fast Pair, персонализиране на функциите на бутоните, интелигентен микрофон Clear Voice, персонализиран 5-лентов EQ режим, предварително зададени EQ режими (Музика, Усилване на басите, Подкаст), аудио с ниска латентност, естествен глас при разговори |
| Интерфейс | Bluetooth/3.5mm Aux |
| Живот на батерията | 50 часа автономна работа (с включено активно шумопотискане), 60 часа автономна работа (с изключено активно шумопотискане) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Icon
|
|
SkullCandy Icon ANC, Bone | 99€ |
