Характеристики
| Серия | CASSETTE |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth / 3.5 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20KHz |
| Импеданс (ОМ) | 30 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Сгъваема конструкция, сменяем AUX кабел, меки възглавници за ушите, въртящи се слушалки, издръжлива метална лента за главата, микрофон, управление на разговорите, песните и силата на звука |
| Дължина на кабел | 1200 мм (аудио), 500 мм (USB) |
| Интерфейс | Bluetooth , 3,5 мм жак |
| Живот на батерията | До 22 часа работа на батерия |
| Време за зареждане | Бързо зареждане (10 минути = 3 часа) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия CASSETTE
|
|
Skullcandy Cassette, Black | 45€ |
