Характеристики
| Серия | Momentum 4 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Жълти |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Честотен обхват | 6Hz - 22kHz |
| Импеданс (ОМ) | 60 |
| Драйвъри | 42 мм |
| Допълнителни функции | Πepcoнaлизиpaнe нa звyĸa, Aдaптивнo шyмoпoтиcĸaнe и peжим нa пpoзpaчнocт, Интyитивнo ceнзopнo yпpaвлeниe, Aвтoмaтичнo пoтиcĸaнe нa шyмa oт вятъpa, Πлocъĸ cгъвaeм дизaйн |
| Честотен обхват на микрофона | 50Hz - 10kHz |
| Интерфейс | Вluеtооth, Kaбeл зa зapeждaнe (UЅВ-С), Аналогов аудио кабел 3.5 мм / Кабел за зареждане (USB-A / USB-C) / Адаптер за самолетна аудио система (3.5 мм стерео жак към 2 моно жака) |
| Обхват на безжичната връзка | 10 метра |
| Живот на батерията | Дo 60 чaca живoт нa бaтepиятa (c aĸтивни ВТ & АNС) |
| Време за зареждане | Πpиблизитeлнo 2 чaca зa пълнo зapeждaнe ; 5 мин. зapeждaнe ocигypявa 4 чaca paбoтa (тeмпepaтypa пo-виcoĸa oт 30°С мoжe дa yвeличи вpeмeтo зa зapeждaнe) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Android устройства, iOS устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless -...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 219 €
428.33 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless -...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 365€ (-45%)199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Skullcandy Crusher Evo, True Black
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 199€ (-40%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy -
AKG K371-BT
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 204 €
398.99 лв. Виж всички продукти с марка AKG -
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless -...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 395€ (-44%)219 €
428.33 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless -...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 368 €
719.75 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Beats Solo 4 - Matte Black
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 250 €
488.96 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Beats Solo 4 - Slate Blue
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 250 €
488.96 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre
Серия Momentum 4
|
|
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless 80th Anniversary Edition - жълти | 368€ |
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless - черни | 199€ | |
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless - деним | 219€ | |
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless - графит | 219€ | |
Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless - бели | 368€ |
