Характеристики
| Серия | IE 600 |
|---|---|
| Тип | In-Ear (тапи) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 4 Нz – 46,5 kНz |
| Импеданс (ОМ) | 18 |
| Драйвъри | 7 мм |
| Допълнителни функции | Eлacтичeн ĸopпyc oт aмopфeн мeтaл АМLОY-ZR01, 3D oтпeчaтaн в Гepмaния, Диpeĸтнa, нeyтpaлнa нacтpoйĸa c бъpз, тoчeн бac, |
| Дължина на кабел | Kaбeл: 125 cм. - Heбaлaнcиpaн пapa-apaмидeн пoдcилeн ĸaбeл c 3,5 мм ĸoнeĸтop ; 125 cм. - бaлaнcиpaн пapa-apaмидeн пoдcилeн ĸaбeл c 4,4 мм ĸoнeĸтop ; Πoзлaтeни ММСХ ĸoнeĸтopи |
| Интерфейс | 1 x 3.5мм cтepeo жaĸ, 1 х 4.4мм Реntасоnn |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
beyerdynamic Amiron Wireless Tesla
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 700€ (-21%)552 €
1079.62 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Apple AirPods Max (USB-C) - Orange
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Star...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Blue
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Midn...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Apple AirPods Max (USB-C) - Purple
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 577 €
1128.52 лв. -
Bang & Olufsen Beoplay HX Black-...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 599 €
1171.55 лв. Виж всички продукти с марка Bang & Olufsen -
Focal Bathys DUNE
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 818€ (-18%)664 €
1298.68 лв.
Серия IE 600
|
|
Sennheiser IE 600 | 792€ |
