Характеристики
| Серия | IE 200 |
|---|---|
| Тип | In-Ear (тапи) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
|
| Честотен обхват | 6 - 20,000Hz |
| Импеданс (ОМ) | 18 |
| Драйвъри | 7 мм |
| Интерфейс | 3.5 мм cтepeo жaĸ |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия IE 200
|
|
Sennheiser IE 200 | 126€ |
