Характеристики
| Серия | HD 660 S2 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 8 - 41 500 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 300 |
| Драйвъри | 38 мм |
| Допълнителни функции | Разширен суббас,Естествен, топъл звук,Удобен дизайн с отворен гръб,Уникално мощна вентилирана магнитна система за минимизиране на изкривяването,Ултралека алуминиева гласова бобина с 300-омов импеданс за отлична импулсна реакция,Интимен звук със страхотен тембър и дълбоки, точни суббаси,Плюшени възглавнички за уши и отворен дизайн за максимален комфорт,Изключително качество, проектирано в Германия и произведено в Ирландия |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | Адаптер 6,3 мм (1⁄4 инча) към 3,5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sennheiser HD 650
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 500 €
977.92 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Jabra Engage 65 Mono
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 393 €
768.64 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Jabra Engage 75 Mono
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 403 €
788.20 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
HIFIMAN HE-R9 Wireless
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 560 €
1095.27 лв. -
Beats Studio Pro Wireless, Black
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Beats Studio Pro Wireless, Navy
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
beyerdynamic DT 1770 Pro MK II T...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 460 €
899.69 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Focal Azurys
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 485 €
948.58 лв.
Серия HD 660 S2
|
|
Sennheiser HD 660 S2 | 539€ |
