Характеристики
| Серия | HD 650 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
|
| Честотен обхват | 12 - 41 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 300 |
| Драйвъри | 42 мм |
| Дължина на кабел | 3 метра |
| Интерфейс | Адаптер 1/4* (6,35 мм) стерео жак към 3,5 мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sennheiser HD 550
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 291 €
569.15 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Audio-Technica ATH-AD900X
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 301 €
588.71 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Audio-Technica ATH-TWX9
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 319 €
623.91 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
HIFIMAN Sundara Open - сребристи
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 357€ (-10%)321 €
627.82 лв. -
Beats Powerbeats Pro 2, Hyper Pu...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Beats Powerbeats Pro 2, Electric...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
HIFIMAN HE-R9 Wireless
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 560 €
1095.27 лв.
Серия HD 650
|
|
Sennheiser HD 650 | 500€ |
