Характеристики
| Серия | HD 550 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 6 Hz – 39.5 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 150 |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | 1 х 3.5мм стерео жак, 1 х 6.3мм стерео жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | за Пътуване, Игри (Gaming), Домашно аудио и TV |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Да |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Apple AirPods Pro3 with MagSafe ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 290 €
567.19 лв. -
Beats Studio Buds + True Wireles...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 248 €
485.05 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
JBL Tour Pro 2, Champagne
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 250 €
488.96 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Technics EAH-A800 - сребристи
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Technics EAH-A800 - черни
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 281 €
549.59 лв. -
Audio-Technica ATH-TWX9
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 319 €
623.91 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Beats Powerbeats Pro 2, Hyper Pu...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre -
Beats Powerbeats Pro 2, Electric...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Beats By Dre
Серия HD 550
|
|
Sennheiser HD 550 | 291€ |
