Характеристики
| Серия | Lagopasmutus |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz-20KHz |
| Импеданс (ОМ) | 38 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 1х TRRS жак, 2х 3.5 мм TRS |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Redragon Theseus H250-BK
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Redragon -
Genesis Neon 360
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 613 G2, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 29€ (-13%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Marvo HG9076
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Marvo -
Canyon Darkless GH-9A
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon Interceptor GH-8 CND-SGHS8A
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 25€ (-19%)20 €
39.12 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
JABRA Evolve 10
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 32 €
62.59 лв. Виж всички продукти с марка Jabra
Серия Lagopasmutus
|
|
Redragon Lagopasmutus 2 H201-1-BK | 25€ |
