Характеристики
| Серия | Epius |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 100Hz-10kHz |
| Импеданс (ОМ) | 56 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | RGB подсветка, 7.1 звукова виртуализация, Бутони за включване/изключване на микрофона, разположени на кабела, Пасивна шумоизолация /Passive Noise Canceling/ |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Redragon Pandora 2 H350RGB-1-BK
- On-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Redragon -
Genesis Toron 531, White
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 55€ (-54%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Logitech H390, ROSE
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech H390, WHITE
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 49 €
95.84 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Genesis Radon 800 Virtual 7.1
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 49€ (-8%)45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
HyperX Cloud Stinger 2, PC
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 99€ (-27%)72 €
140.82 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
SteelSeries Arctis Nova 1P, в черно
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 69 €
134.95 лв. Виж всички продукти с марка SteelSeries
Серия Epius
|
|
Redragon Epius H360-BK | 39€ |
