Характеристики
| Серия | Cragblade H541 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz – 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 53 мм |
| Допълнителни функции | Вграден контролер на кабела с регулиране на звука и включване/изключване на микрофона, Аудио технология: 3D виртуализация |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Да |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Cragblade H541
|
|
Redragon Cragblade H541 | 28€ |
