Характеристики
| Серия | BlackShark V2 Pro 2023 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 12 Hz – 28 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Усъвършенствана пасивна шумоизолация, THX® Spatial Audio, регулиране на силата на звука, Razer™ HyperClear Super Wideband Mic, Razer™ HyperSpeed Wireless Technology |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz - 10 kHz |
| Интерфейс | Тип A безжична връзка (2,4 GHz), Bluetooth 5.2 |
| Живот на батерията | 70 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC (тип A 2,4 GHz, Bluetooth 5.2)PlayStation (тип A 2,4 GHz)Мобилни устройства (поддържащи тип A или Bluetooth 5.2)Android и iOS |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
SteelSeries Arctis Nova 5, White
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка SteelSeries -
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Hea...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 122€ (-10%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Hea...
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 122€ (-10%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Logitech Zone Vibe 100, rose
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 159€ (-12%)139 €
271.86 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireles...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G
Серия BlackShark V2 Pro 2023
|
|
Razer BlackShark V2 Pro (2023) - Black | 229€ |
