Характеристики
| Серия | Barracuda X (2022) |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Пълно покритие на ушите с плат и плюшена кожа за звукова изолация и комфорт, Увеличаване и намаляване на силата на звука, Превключвател за включване/изключване на заглушаването на микрофона, Razer SmartSwitch бутон, |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz - 10 kHz |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | Bluetooth, донгъл USB тип C/ С кабел: 3,5 мм аналогов |
| Живот на батерията | До 50 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Barracuda X (2022)
|
|
Razer Barracuda X (2022) - Black | 112€ |
Razer Barracuda X (2022) - Quartz Pink | 97€ | |
Razer Barracuda X (2022) - Mercury | 122€ |
