Характеристики
| Серия | TAH5209 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 – 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Multipoint свързване , Регулиране на силата на звука , Поддръжка за приложение Philips Headphones , Възможно е актуализиране на фърмуера , Съвместими с гласов асистент |
| Дължина на кабел | USB-C кабел, 200 мм |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Обхват на безжичната връзка | До 10 метра |
| Живот на батерията | 65 часа |
| Време за зареждане | 2 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | iOS /Android |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Philips TAH4209, Pink
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Sony WH-CH520, cream
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 61€ (-36%)39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH520, blue
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 61€ (-36%)39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH520, pink
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 61€ (-36%)39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH520, black
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 61€ (-36%)39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH520, white
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 61€ (-36%)39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony WH-CH520, yellow
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 61€ (-36%)39 €
76.28 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Philips TAH5209WT
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 34 €
66.50 лв. Виж всички продукти с марка Philips
Серия TAH5209
|
|
Philips TAH5209BK | 41€ |
Philips TAH5209WT | 34€ |
