Характеристики
| Серия | 99 Classics |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и 6.3mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15Hz - 25KHz |
| Импеданс (ОМ) | 26 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Лента за глава, която осигурява равномерен натиск за всеки размер на главата, Звукова изолация |
| Дължина на кабел | 1.5 метра |
| Интерфейс | 3,5 мм със златно покритие |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Sony WH-ULT900N, в сиво-зелено
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 203 €
397.03 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sennheiser HD 560S
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 228 €
445.93 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Sennheiser RS 120-W
- Over-ear
- Безжична връзка
- Без микрофон
Цена: 132 €
258.17 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
beyerdynamic DT 770 Pro (32 Ohm)
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 158€ (-12%)138 €
269.91 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
beyerdynamic DT 770 Pro (250 Ohm)
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена:
ПЦД: 158€ (-12%)138 €
269.91 лв. Виж всички продукти с марка beyerdynamic -
Audio-Technica ATH-M50XWH Profes...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 213 €
416.59 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Audio-Technica ATH-AD500X
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 163 €
318.80 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica
Серия 99 Classics
|
|
Meze Audio 99 Neo, Black Silver | 165€ |
