Характеристики
| Серия | BTB52 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20000 Hz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Подплатени наушници, Регулируема лента за главата, Вградени бутони: Включен/Изключен, Отговор, Край на разговор, Възпроизвеждане, Пауза, Сила на звука, Предходна песен, Функция за автоматично изключване |
| Интерфейс | 3,5 mm AUX-IN вход |
| Обхват на безжичната връзка | 10 метра |
| Живот на батерията | 8 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Lenovo E310, Standalone Black
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo E310, Standalone White
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Canyon OnRiff 6 CNS-CBTHS6BL
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon OnRiff 6 CNS-CBTHS6GY
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon OnRiff 6 CNS-CBTHS6BK
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Canyon
Серия BTB52
|
|
Maxell BTB52, бели | 26€ |
