Характеристики
| Серия | Pulz 70W |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth/wireless |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20,000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Гъвкав , подвижен микрофон, Многоцветна RGB подсветка, Контрол за силата на звука |
| Дължина на кабел | 2.2 метра |
| Интерфейс | USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.3 |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Windows, MAC, IOS, Android |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Pulz 70W
|
|
Marvo Pulz 70W HG9086W, White | 25€ |
Marvo Pulz 70W HG9086 | 19€ | |
Marvo Pulz 70W HG9086W, Black | 25€ |
