Характеристики
| Серия | Lumi 40 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 KHz |
| Импеданс (ОМ) | 20 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Прозрачни слушалки, RGB осветление на лентата за глава, гъвкав микрофон |
| Дължина на кабел | 2.10 метра |
| Интерфейс | 3,5 мм жак x 2, USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Hama HS-USB 250 V2"
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 14 €
27.38 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
Canyon OnGo 13 CNS-TWS13B
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon OnGo 13 CNS-TWS13W
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Redragon Ares H120-BK-RGB
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Redragon -
Samsung EO-IG955, черни (bulk)
- Оригинални слушалки
- За Samsung мобилни устройства
- Микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
TRUST Ayda PC Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
Tellur FLIP, черни
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 16 €
31.29 лв. Виж всички продукти с марка Tellur -
Fury Gaming Headset Phantom Blac...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Fury
Серия Lumi 40
|
|
Marvo Lumi 40 HG8959 | 15€ |
