Характеристики
| Серия | H8325 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 KHz |
| Импеданс (ОМ) | 21 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Саморегулираща се лента за глава, 360-градусов всенасочен микрофон, съвместим с PS4/PS5/Xbox ONE/PC/мобилни устройства , RGB подсветка |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 4-пинов 3,5 мм жак/USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PS4/PS5/Xbox ONE/PC/мобилни устройства |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия H8325
|
|
Marvo H8325 | 13€ |
