Характеристики
| Серия | PARROT |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz – 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 30 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Контрол на звука, 1 x адаптер 2 x 3.5 mm към 1 x 3.5 mm |
| Интерфейс | 3.5 мм жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, PS4, PS5, Xbox, Mac |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия PARROT
|
|
White Shark PARROT, White-Grey | 22€ |
