Характеристики
| Серия | PRO X SE |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz-20KHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | 7.1 съраунд звук и софтуер BLUE VO!CE за професионално звучащи гласови комуникации, USB звукова карта, |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz-10KHz |
| Дължина на кабел | Дължина на кабела за компютър: 2 m, Y разклонител: 120 mm |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Мемори пяна |
| Поддръжка на операционна система | Компютър с Windows 10 или по-нова версия и USB порт Съвместим с Xbox, PS5, компютър, Nintendo Switch / Switch 2 |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия PRO X SE
|
|
Logitech PRO X SE, Black | 116€ |
