Характеристики
| Серия | Zone 300 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 50 Hz – 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 30 мм |
| Допълнителни функции | 2 микрофона с шумопотискане и дълъг микрофонен шарнир, |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz – 7 kHz |
| Дължина на кабел | Кабел за зареждане: USB-C към USB-C, 1 м |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Живот на батерията | Живот на батерията (време за разговори): до 16 часа (животът на батерията може да варира в зависимост от потребителя и условията на работа); Живот на батерията (време за слушане): до 20 часа (животът на батерията може да варира в зависимост от потребителя и условията на работа) |
| Време за зареждане | 2 часа за пълно зареждане, 5-минутно бързо зареждане осигурява до 1 час разговорно време (животът на батерията може да варира в зависимост от потребителя и условията на работа) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Съвместимост (Bluetooth) Windows, macOS, ChromeOS, Android, iOS, iPadOS; Сертифициран за работа с Chromebook |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Lenovo Legion H600 Wireless Gami...
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 76 €
148.64 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Logitech Zone 300, Rose
- Onn-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 81 €
158.42 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech Zone 300, Midnight Black
- Onn-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Lenovo Wireless VoIP Headset (Te...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 86 €
168.20 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
HyperX Cloud Stinger 2, Wireless
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 128€ (-32%)87 €
170.16 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
Logitech Zone Vibe 100, white
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 125 €
244.48 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
JBL Quantum 360 Wireless, Teal
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка JBL
Серия Zone 300
|
|
Logitech Zone 300, Off-white | 95€ |
Logitech Zone 300, Rose | 81€ | |
Logitech Zone 300, Midnight Black | 95€ |
