Характеристики
| Серия | PC 960 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Честотен обхват | 200 Hz - 6 KHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Допълнителни функции | Леки и компактни стерео слушалки, регулируем микрофон, чист цифров звук, Mute светлинен индикатор |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz - 10 KHz |
| Дължина на кабел | 80 см |
| Интерфейс | USB |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Пяна |
| Поддръжка на операционна система | Windows® или macOS, ChromeOS™, USB порт (порт тип A или адаптер) |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Genesis Neon 360
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Logitech H150 Coconut
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 22 €
43.03 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Genesis Neon 613 G2, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 29€ (-13%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 613 G2, Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 213, Black
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Toron 301, White
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Toron 301, Black
- Over-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 35€ (-28%)25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Radon 610
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 49€ (-28%)35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Genesis
Серия PC 960
|
|
Logitech PC 960 | 26€ |
