Характеристики
| Серия | H111 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Сив |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz - 16 KHz |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Windows®, macOS®, or ChromeOS™ and popular calling platforms. |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Fury Gaming Headset Phantom Blac...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Fury -
Hama "HS-P350"
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 20 €
39.12 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
TRUST Ayda USB PC Headset
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Trust -
Genesis Radon 720 Virtual 7.1
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 35 €
68.45 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
Genesis Neon 360
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
TRUST GXT 415SM Zirox, Superman
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 25 €
48.90 лв. Виж всички продукти с марка Trust Gaming -
Logitech H150 Coconut
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 20 €
39.12 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Genesis Neon 613 G2, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 29 €
56.72 лв. Виж всички продукти с марка Genesis
Серия H111
|
|
Logitech H111 | 25€ |
