Характеристики
| Серия | JBuddies Pop |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Сини |
| Вид свързване | Bluetooth / 3.5 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ограничения за връщане |
- |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Наушници от пяна, сгъваем дизайн, вградени бутони за регулиране на силата на звука, възпроизвеждане/пауза и навигация между песните, максимално звуково налягане 85 dB, функция за ограничаване на силата на звука, за деца на възраст над 2 години, активно шумопотискане |
| Интерфейс | Bluetooth / 3.5 мм жак |
| Живот на батерията | В режим на готовност до 600 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Sony MDR-ZX110
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 17 €
33.25 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
JLAB JBuddies Pop Wired Kids Hea...
- On-Ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 13 €
25.43 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Sony MDR-ZX110, в бяло
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 сини
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Philips TAA1105WT
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Sony MDR-ZX310 бели
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX310 червени
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 24 €
46.94 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Sony MDR-ZX110, в розово
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Без микрофон
Цена: 15 €
29.34 лв. Виж всички продукти с марка Sony
Серия JBuddies Pop
|
|
JLAB JBuddies Pop Wired Kids Headphones - Blue | 13€ |
JLAB JBuddies Pop Wired Kids Headphones - Pink | 13€ |
