Характеристики
| Серия | Yurbuds Focus 400 |
|---|---|
| Тип | In-Ear (тапи) |
| Цвят | Многоцветни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 12 месеца |
| Ограничения за връщане |
Правото на отказ за всички слушалки от тип „тапи“ (in-ear) не се прилага съгласно Чл. 57, т.5 от ЗЗП - запечатани стоки, които са разпечатани след доставката им и не могат да бъдат върнати поради съображения, свързани с хигиената или защита на здравето. |
| Честотен обхват | 20Hz до 20kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 15 мм |
| Допълнителни функции | Вграден микрофон, три бутона, съвместими с Apple iPhone, Спортна чантичка за пренасяне |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Време за зареждане | / |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Силикон |
| Поддръжка на операционна система | iOS, Android |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Не |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
Hama "Spirit Athletics", в бяло/...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 40 €
78.23 лв. Виж всички продукти с марка Hama -
JLAB Go Air Sport True Wireless ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 40 €
78.23 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
JLAB Go Air Sport True Wireless ...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 40 €
78.23 лв. Виж всички продукти с марка JLAB -
Philips TAH5209WT
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 34 €
66.50 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Philips TAH5209BK
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 41 €
80.19 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Canyon OnFlow 12 OWS ENC Black
- Open-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Canyon OnFlow 12 OWS ENC Beige
- Open-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Canyon -
Sennheiser HD 250BT
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 129€ (-65%)45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser
Серия Yurbuds Focus 400
|
|
JBL Yurbuds Focus 400 ANW | 47€ |
