Характеристики
| Серия | Junior 320 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Розови |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 34 |
| Драйвъри | 32 мм |
| Допълнителни функции | Детски слушалки, вграден микрофон, удобни за носене, с издръжливи, големи бутони, които са лесни за употреба дори и за най-малките ръце, JBL Safe Sound <85dB |
| Интерфейс | 3,5 мм аудио жак |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
JBL Tune 205, Black
- In-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 19 €
37.16 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
JBL JR310 Red
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 22 €
43.03 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Sony MDR-ZX310AP червени
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 23 €
44.98 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
JBL Junior 320, Blue
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 26 €
50.85 лв. Виж всички продукти с марка JBL
Серия Junior 320
|
|
JBL Junior 320, Purple | 30€ |
JBL Junior 320, Blue | 26€ |
