Характеристики
| Серия | Evolve2 |
|---|---|
| Тип | On-Ear (стандартни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB Type-C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz-20.000Hz |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Отговаря на изискванията на Microsoft Teams Open Office, |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz-8.000Hz |
| Интерфейс | USB-A/USB-C Bluetooth адаптер, Bluetooth |
| Живот на батерията | Време за музика: До 37 часа; Време за разговори До 35 часа (при изключено осветление)/До 24 часа (при включено осветление) |
| Време за зареждане | До 90 мин. |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Microsoft Teams |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Corsair HS80 MAX Wireless Headse...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 204 €
398.99 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS80 MAX Wireless Headse...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 188€ (-36%)119 €
232.74 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
HyperX Cloud Alpha Wireless, Bla...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 239€ (-25%)179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
ASUS ROG Theta Electret
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 178 €
348.14 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Logitech G PRO X LIGHTSPEED Wire...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
JABRA EVOLVE2 55, Link380c MS St...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 199 €
389.21 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Jabra Evolve2 65 Link380a MS Ste...
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 214 €
418.55 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Jabra Evolve2 65 Flex, Link380a ...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 255 €
498.74 лв. Виж всички продукти с марка Jabra
Серия Evolve2
|
|
Jabra Evolve2 65 Link380c MS Stereo Black | 214€ |
Jabra Evolve2 65 Link380a MS Stereo Black | 214€ | |
Jabra Evolve2 Buds, Microsoft Teams | 282€ |
