Характеристики
| Серия | Cloud Alpha 2 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 Hz до 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 64 |
| Драйвъри | 53 мм |
| Допълнителни функции | Елементи за аудио контрол: Сила на звука; Многофункционален бутон; Следене за заглушаване на микрофона/следене на микрофона; Превключвател за безжичен режим; Подложки за уши от микрофибър, Безжични гейминг слушалки, базова станция, сваляем микрофон, USB-C към USB-C кабели, USB-C към USB-A адаптер, 3,5 мм аудио кабел на слушалките, ръководство за бърз старт |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz до 10 kHz |
| Дължина на кабел | 1,5 м |
| Интерфейс | Безжична връзка с USB Type-C; Bluetooth®; 3,5 мм аудио кабел на слушалките |
| Живот на батерията | До 250 часа |
| Време за зареждане | 6 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Текстил |
| Поддръжка на операционна система | PC, PS5, PS4, Switch, Mac, Mobile, Xbox (само за 3,5 мм връзка) |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия Cloud Alpha 2
|
|
HyperX Cloud Alpha 2 | 279€ |
